Niech moc czekolady będzie z wami !
sobota, 5 listopada 2011
Tak jakby o mnie...
Eh... Wczoraj się nawet nie przedstawiłam. W sumie to nic o sobie nie powiedziałam. Zuzia jestem. Miło mi. Urodziłam się w 1997 roku, a dokładniej 24 lutego, więc jak łatwo obliczyć mam teraz 14 lat. Mam brązowe włosy, niebieskie oczy, jasną cerę, 170 cm, 54 kg. Nic nadzwyczajnego. Mam chorą wyobraźnię, więc nie zdziwcie się jeśli natkniecie się tu na jakieś psychopatyczne historyjki. Lubię rysować. W szczególności rzeczy które są co najmniej dziwne. Ogólnie mam dziwny charakter. Głęboko przeżywam emocje. Moja intuicja prawie nigdy mnie nie zawodzi, wydaje mi się, że jestem kreatywna. To chyba jedyne pozytywne cechy, które potrafię u siebie wymienić. Lubię gryźć patyczki po lizakach. Oglądać głupie bajki. Jestem nieufna. Często markotna, melancholijna, nadwrażliwa, egoistyczna, nieodpowiedzialna, zamknięta w sobie, roztargniona, naiwna, nieśmiała i niezdecydowana. Nie jestem taka jak wszyscy. Krótko mówiąc. Mam swój świat. No i...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz